Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Apie Dubliną


Dublinas – nors ir nedidelis, tačiau savo istoriniu paveldu ir lankytinomis vietomis prilygsta bet kuriam kitam pasaulio miestui. Jis kontrastingas, spalvotas ir įdomus, todėl pritraukia turistus iš visų pasaulio kampelių. Jame vyrauja jūrinis klimatas, todėl Dubajuj būdingos švelnios žiemos ir per daug nekarštos vasaros.
Planuojate atostogas ar verslo kelionę ir svarstote apie Dubliną? Sukate galvą kaip nestandartiškai praleisti savaitgalį? Jums padės pagrindinė, naudinga informacija apie Dubliną bei atmintinė, ką turėtumėte žinoti keliaudami į Airijos sostinę.

Įdomūs faktai apie Dubliną:

  • Dublino mieste yra įsikūrusi žinoma alaus pramonė „Guiness“;
  • Dublino mieste yra įsikūrę daugiausiai nacionalinių muziejų, meno galerijų, pagrindinės mokymosi įstaigos visoje šalyje;
  • Dublinas sostine tapo tiktais 1922 metais, kai Airija paskelbė nepriklausomybę.

Dublinas. Ką veikti?

Išsamesnius faktus apie Airijos sostinę bei dar platesnę, naudingą informaciją ką veikti Dubline rasite šio miesto turizmo tinklalapyje: http://www.visitdublin.com/home/

Prieš lankydamiesi Airijoje pasistenkite susirinkti kuo daugiau informacijos apie tai, ką veikti Dubline. Atsiliepimai apie šį miestą padės susiplanuoti atostogas, kad jos taptų malonios, suteiktų gerų įspūdžių.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB