Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Dublino centras


Jeigu planuojate savo atostogas ir niekaip negalite apsispręsti kurį miestą pasirinkti, rinkitės Dubliną. Airijos sostinėje gali pailsėti kiekvienas: jaunimas, senjorai, šeimos su mažais vaikais ar draugų kompanijos. Dublinas gali pasiūlyti daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, naktinių klubų, unikalius architektūrinius pastatus. Dublino centras – ta vieta, į kurią būtina traukti vos atvykus į miestą.

Dublino miesto centras

Dublino centras – jame susirenka didžiausi ne tik vietinių žmonių, bet ir turistų srautai. Kaip ir kiekviename pasaulio mieste, taip ir Airijos sostinėje, centre sukasi visas gyvenimas. Eidami juo pamatysite daug gatvės muzikantų, šurmulingų pub‘ų, žaliuojančius parkus, linksmai nusiteikusius airius. Apsilankę bet kuriame Dublino bare tikrai sutiksite linksmus vietinius gyventojus, susipažinsite su jų muzika, patiekalais, tradicijomis bei kultūra. Reikėtų pridurti, kad Airijos sostinėje yra nemažai tautybių žmonių, tačiau tikruose airiškuose baruose sutiksite vietinių, iš kurių galėsite išgirsti įvairiausių istorijų, tikrų gyvenimiškų nutikimų. Dubline gimė ne vienas žinomas žmogus, kuris garsina Airijos sostinę po visą pasaulį.
Jeigu turite galimybę, apsilankykite ne tik miesto centre, bet ir už jo ribų – pamatykite kaip Airijos sostinės gyvenimas vyksta ten.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB