Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Dublino Universitetas


Dublinas – įdomus Airijos miestas, pasižymintis unikaliomis lankytinomis vietomis, muziejais, architektūriniais pastatais. Kiekvienas, norintis susipažinti su airiška kultūra, pasižiūrėti kaip gyvena vietiniai žmonės, gali rinktis ne tik atostogas, bet ir mokslą Airijos sostinėje. Dublino universitetai mielai priima ne tik savus žmones, bet ir studentus iš įvairių šalių, lietuviai ne išimtis.

Universitetai Dubline

Studijas labai dažnai renkasi ne tik abiturientai, kurie nori siekti aukštojo išsilavinimo užsienyje, bet ir bakalaurą pasibaigę studentai, kurie stoja į magistrantūrą. Dažniausiai studentai, kurie po bakalauro stoja į magistrantūrą, jau žino ką nori veikti gyvenime, todėl rinkdamiesi užsienio siūlomas programas jie nori pagilinti savo žinias, įgauti naujos patirties.

Dublino universitetas – kitaip vadinamas Švenčiausios Trejybės kolegija. Tai pats seniausias universitetas Dubline, o taip pat ir visoje Airijoje, įkurtas 1592 m. Į universitetą stoja daug studentų, kurie renkasi įvairios pakopos studijas bei studijų programas. Išsilavinimą gali gauti kiekvienas, rinkdamasis įvairias specialybes:

  • humanitarinių mokslų ir literatūros;
  • Mokslų;
  • Slaugos;
  • Technologijos;
  • Verslo ir ekonomikos;
  • Socialinių mokslų.

Šis Trinity College turi nuostabaus grožio architektūrą, įdomius kiemus bei unikalų grindinį. Universiteto biblioteka taip pat įkurta XVI amžiuje – didžiausia mokslinė biblioteka šalyje. Dublino universitetas laikomas vienu iš 12 geriausių universitetų visoje Europoje, pasaulyje užima netgi 53 vietą.

Dublino koledžai – puiki vieta tobulėti bei siekti aukštesnio išsilavinimo ir žinių.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB