Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Laikas Dubline


Dublinas – miestas, turtingas savo istoriniu paveldu bei barais. Tikriausiai kiekvienas, atvykęs į Airijos sostinę nustemba kiek jame daug barų ir, kad jie kiekvieną vakarą būna puspilniai. Airiai – linksmi, draugiški žmonės, todėl tiek šokiai, tiek ir dainos pas juos niekada nesibaigia. Dublinas – spalvingas ir kontrastingas bei dinamiškas, turintis daug įdomių lankytinų objektų, kurie traukia turistus iš viso pasaulio. Keliaudami į Airijos sostinę, būtinai susipažinkite su laiku esančiu joje ir maloniai praleiskite savo atostogas, verslo kelionę ar tiesiog savaitgalį.
Laikas Dubline yra skaičiuojamas pagal GMT (Greenwich Mean Time) standartus ir žymimas (No UTC/GMT offset).
Tai reiškia, kad tikslus laikas Dubline yra trimis valandomis į priekį nuo UTC (Coordinated universal time) ir dviejomis valandomis atgal nei Vilniuje.
Norėdami sužinoti dabartinį laiką Dubline, pažiūrėkite į savo laikrodį ir atimkite dvi valandas.

Keliaudami į Airiją pasukite laikrodžius. Tokiu būdu tinkamai susiplanuosite laiką, nepavėluosite į skrydžių ar viešbučių registracijas. Susiplanavę laiką, galėsite jį praleisti turiningai ir maloniai.

Dublino laiko juosta nėra labai tolima Lietuvos laikui, todėl skrydžio metu neišsimušite iš ritmo ir gerai praleisite laiką.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB