Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Dublinas - Kaunas


Dublinas – įdomus miestas, esantis Airijoje. Taip pat tai Airijos sostinė, todėl lankytinų vietų gausa, muziejai, miesto architektūra – šiuolaikiška, bet kartu ir istorinis paveldas, kuris stebina kiekvieną atvykusį turistą. Jeigu planuojate atostogas praleisti Dubline su šeima, draugais ar vieni, neabejokite, miestas tikrai jums pasiūlys įdomiausių pramogų – ramų, aktyvą arba turiningą poilsį. Vos susiplanavę atostogas, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus į abi puses.

Dublinas – Kaunas skrydžiai

Dublinas – Kaunas skrydžiai yra vykdomi kiekvieną savaitę, kartais net kelis kartus per ją. Skrydžių tvarkaraščius kiekvienas žmogus, gyvenantis tiek Airijoje, tiek ir Lietuvoje, gali pasižiūrėti skrydžių bendrovių internetiniuose tinklapiuose. Kaunas – Dublinas bei Dublinas – Kaunas lėktuvai būna užpildyti šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Dublinas – Kaunas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Dublinas – Kaunas Wizzair kelionių pasiūlymai

Dublinas – Kaunas lėktuvų bilietai

Dublinas – Kaunas bilietai brangiausi būna tada, kai žmonės juos perka likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kuomet keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą. Taip pat Dublinas – Kaunas brangūs bilietai būna vasaros sezonu ir prieš bei per šventes – Kalėdas ar Naujuosius metus.

Bilietus galite nusipirkti internetu – tai pati patogiausia ir laiko sutaupanti galimybė. Pirkite Dublinas – Kaunas – Dublinas lėktuvų bilietus ir sugaiškite dar mažiau laiko nei perkant kiekvieną kartą atskirai.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB