Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Dublinas - Lietuva


Apie Dubliną galite vartyti kelionių žurnalus, skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite šiame mieste, viskas apie Dubliną išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės. Apie Airijos sostinę jau seniai sklando daug turistų pasakojamų istorijų, todėl jūs tiesiog privalote jas išgirsti gyvai ir įsitikinti savo akimis.

Pigūs skrydžiai Dublinas – Lietuva
Lietuva – Dublinas lėktuvu pasiekiamas labai paprastai ir greitai. Skrydžiai vykdomi netgi iš 3 lokacijos vietų: Vilniaus, Kauno bei Palangos. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro. Lietuva – Dublinas atstumas nėra labai didelis, todėl kelionė neturėtų prailgti, vis dėlto, skrendant pasirūpinkite įdomia veikla skrydžių metu.

Dublinas – Lietuva
Skrydžiai Dublinas – Lietuva dar niekada nebuvo tokie pigūs. Šiuo metu skrydžių bendrovės dažnai pasiūlo įvairias akcijas, kurių metu kiekvienas žmogus gali nusipirkti pigius lėktuvo bilietus. Dublinas – Lietuva bilietai taip pat pigūs būna tada, kai žmogus juos perka iki skrydžio pradžios likus bent penkiems ar šešiems mėnesiams.
Gero skrydžio ir malonaus laiko mieste.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB