Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Dublinas - Palanga


Ką veikti Dubline jums gali diktuoti pats miestas, nepriklausomai nuo to, kokiu metu jūs į jį atvyksite. Atminkite, kad jei vykstate į Airijos sostinę turizmo metu, įsivelsite į nuotykių sūkurį, o šaltuoju metų periodu galėsite nieko netrukdomi ramiai pailsėti ir atsipūsti užmiršę darbus bei rūpesčius. Todėl, jeigu planuojate kelionę iš Palangos į Dubliną bei Dublinas – Palanga, geriau iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.
Dublinas – Palanga skrydžiai
Tiesioginiai skrydžiai Dublinas – Palanga skrydžių bendrovių nėra vykdomi. Tačiau, Palangos bei Dublino oro uostas pasirūpino, kad tiek į priekį, tiek ir Dublinas – Palanga skrydžio metu mažiausiai galėtume persėsti tik kartą. Tai iš tie viliojantis pasiūlymas skrydžių ir atostogų arba ilgų kelionių mėgėjams. Tiek skrydžiai Palanga – Dublinas, tiek ir atvirkščiai bus malonūs, jeigu jų metu užsiimsite mėgstama veikla: skaitysite knygą, spręsite kryžiažodį arba žiūrėsite filmą.
Lėktuvų bilietai Dublinas – Palanga
Lėktuvų bilietai brangiausi būna per šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Dublinas sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Dubliną taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Linkime malonaus skrydžio ir neišdildomų įspūdžių Airijos sostinėje.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB