Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Dublinas - Vilnius


Jeigu norite suprasti airių gyvenimą, suprasti kodėl turistai iš viso pasaulio suguža į Dubliną bei kodėl vėl ir vėl į jį sugrįžta, neužtenka pasižiūrėti paveiksliukų ar atsiliepimų internete. Jeigu norite visa tai pajausti patys, privalote aplankyti Airijos sostinę. Jeigu planuojate kelionę į Dubliną, iš anksto nusipirkite bilietus į priekį bet atgalinius Dublinas – Vilnius bilietus.

Dublinas – Vilnius skrydžiai

Skrydis Dublinas – Vilnius bei Vilnius – Dublinas netruks ilgai. Šie miestai vienas nuo kito atitolę tik 2 690 km. Gerai pagalvojus, skrendant lėktuvu tai visai nedidelis atstumas, todėl skrydis neprailgs ir jūs greitai galėsite mėgautis savo atostogomis. Visgi, jeigu lėktuve nenorite praleisti laiko veltui, pasiimkite su savimi knygą, nešiojamą kompiuterį ar kitą mokomąją priemonę.

Lėktuvų bilietai Dublinas – Vilnius

Dublinas – Vilnius bilietai mažiausiai kainuoja skrydžių bendrovėms pateikus įvairiausias akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus. Tokiu metu bilietai kainuoja labai mažai, todėl kiekvienas turistas gali aplankyti Airijos sostinę beveik už dyką. Taip pat Dublinas – Vilnius bilietai kainuos pigiau perkant juos iki skrydžio likus pusei metų.
Linkime gero skrydžio ir malonaus laiko Airijos sostinėje.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB