Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Kaunas - Dublinas


Dublinas – kitoniškas ir dinamiškas miestas, pasižymintis išskirtine architektūra, įdomiomis lankytinomis vietomis, muziejais, teatrais, prabangiais restoranais. Šiame mieste tikrai labai daug pub’ų, įvairiausių barų bei naktinių klubų, į kuriuos renkasi ne tik turistai iš įvairių pasaulio kampų, bet ir vietiniai žmonės. Airiai pašėlę ir linksmi, todėl pramogos jiems nėra svetimas užsiėmimas. Jeigu esate kaunietis ir planuojate kelionę į Airijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite lėktuvo Kaunas – Dublinas bilietais.

Kaunas – Dublinas skrydžiai

Kaunas – Dublinas pigūs skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Dublinas nuo Kauno nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Vis dėlto, nenorėdami laiko leisti veltui, pasirūpinkite savo laisvalaikiu: pasiimkite su savimi knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Kaunas – Dublinas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Kaunas – Dublinas Wizzair kelionių pasiūlymai

Kaunas – Dublinas lėktuvų bilietai

Aviabilietai Kaunas – Dublinas kainuoja pigiausiai skrydžių bendrovėms paskelbus akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus. Taip pat jeigu nenorite permokėti, nusipirkite Kaunas – Dublinas bilietus likus bent pusei metų, blogiausiu atveju penkiems mėnesiams iki skrydžio pradžios ir išleiskite mažiau.

Linkime gero skrydžio bei malonios kelionės!

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB