Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Vilnius - Dublinas


Dublinas yra įdomus ir turistų gausiai lankomas miestas. Visai sezonais žmonių iš įvairiausių pasaulio kampų tikrai įmanoma sutikti, tačiau, visgi vasaros sezonas yra pats aktyviausias turistų atžvilgiu. Dublinas žavi ne tik savo lankytinomis vietomis bei įdomiomis pramogomis, bet ir išskirtiniu kraštovaizdžiu, istorija. Šiek teik pavažiavus už Airijos sostinės, atsiveria nuostabūs vaizdai, prikaustantys dėmesį.

Vilnius – Dublinas skrydžiai

Vilnius – Dublinas pigūs skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Dublinas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Dublinas lėktuvų bilietai brangiausi būna švenčių periodu, taip pat ir vasarą, kai žmonės, pasiilgę atostogų, lekia į įvairias pasaulio šalis, o Dublinas taipogi nėra išimtis. Jeigu planuojate aplankyti Airijos sostinę tokiu metu, nusipirkite bilietus ankščiau. Vilnius – Dublinas bilietai pigesni bus juos perkant iki skrydžio pradžios likus pusei metų arba nusipirkus juos su akcija.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Dublinas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Dublinas Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Vilnius – Dublinas ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų. Linkime malonios kelionės bei neišdildomų įspūdžių.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB