Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Dubline


Tikriausiai ne vienam turistui atrodytų, kad dubliniečių gyvenimas sukasi gatvės muzikos ritmu. Šiame mieste gyvena linksmi, energingi žmonės, kurie savo gera aura užkrečia ir čia atvykusius turstus. Nors Dublino miestas ir nepasižymi didžiuliais pastatai, monumentais bei gausybe paminklų, vis dėlto ta airiška dvasia, kuri sklando miesto gatvėmis tikrai įkvepia ir leidžia pajusti tikrąsias šios šalies tradicijas ir kultūrą.

Gyvenimas Dublino mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Vis dėlto Dublino gyvenimas yra triukšmingas, nuotaikingas ir kontrastiškas, todėl kiekvienas jame atras ką nori pamatyti, ką nuveikti.

Nenuostabu, kad Dubline, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o užmiesčiai – tikras rojaus kampelis. Dublino apylinkės pilnos neapsakomo grožio gamtos, čia kiekvienas gali pamatyti ganantis avių bandas, šniokščiančius krioklius, pasivaikščioti kalnais ir pajusti tikrą airišką aurą.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Dubline yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Gyvenimas Dubline patiktų visokio amžiaus žmonėms, kadangi čia yra ne tik gamtos, bet ir daug barų, kuriuose galima išgerti tikro airiško alaus ir paragauti tradicinių patiekalų.

Gyvenimas Dubline sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Dublino gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB