Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Turizmas Dubline


Dublinas – Airijos miestas, pasižymintis barų gausa. Tai apie miestą pasako tai, kad jame gyvenantys  gyventojai yra atsipalaidavę, gyvi, energingi. Dažnai airių baruose galima pamatyti ne tik muzikuojančius, bet ir šokančius vietinius. Taip pat Dublinas išsiskiria nuostabaus grožio gamta, žaliuojančiais parkais, o jo užmiestyje galima išvysti avių bandas, pakeliauti kalnais ir pievomis, pamatyti krioklius.

Turizmas Dubline yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Dubliną. Nors tai ir nedidelis miestas, vis dėlto traukiantis atvykti žmones iš viso pasaulio ir susipažinti su airių kultūra bei, žinoma, tradicijomis.

Dublino turizmo centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų kalba, dalina lankstinukus, miesto žemėlapiu, įvairius informacinius bukletus ir taip padeda turistams nepasiklysti ir pamatyti gražiausias miesto vietas.

Dublino turizmas yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę (Dublin Pass), kuri atidarys daugelį durų ir pakvies nemokamai lankyti parodas, muziejus, daugeliu atveju naudotis viešuoju transportu, suteiks daug nuolaidų maitinimo bei apgyvendinimo sektoriuose. Šis Dublino pasas buvo sukurtas visiems turistams, kad šie geriau pažintų airių šalies tradicijas, Dublino miesto gyvenimą ir istoriją. Tai turisto kortelė, kuri leis atvykusiems svečiams patirti ir pamatyti labai daug, sutaupant savų pinigų.

Dublino turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Dubline – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB