Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Dubliną


Dublinas – Airijos sostinė bei šalies ekonomikos ir politikos centras. Kasmet į šį miestą suplūsta tūkstančiai turistų iš viso pasaulio, norinčių pamatyti turtingą Dublino istorinį paveldą, aplankyti įdomius muziejus, pašokti bei padainuoti baruose, susipažinti su airių kultūra ir tradicijomis. Todėl, jeigu planuojate atostogas Dubline, pasirūpinkite pigiais lėktuvų bilietais.

Skrydžiai į Dubliną iš Lietuvos yra vykdomi iš 3 lokacijų: (Vilniaus, Kauno bei Palangos) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 kilometro.

Pigūs skrydžiai į Dubliną

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Dubliną tapo dar labiau prieinami kiekvienam žmogui. Tai iš ties patrauklus pasiūlymas vidutines pajamas uždirbantiems žmonėms bei studentams, kurie dažnai labai mėgsta keliauti, bet neturi tam lėšų.

Tiesioginiai skrydžiai į Dubliną

Tiesioginiai skrydžiai į Dubliną yra vykdomi iš 2 Lietuvos oro uostų: Vilniaus bei Kauno. Tai iš ties patogus ir optimalus sprendimas, norint sutaupyti laiko ir jėgų. Taip pat pats patogiausias sprendimas šeimoms, keliaujančioms su mažais vaikas, kurie kaip ne paslaptis skrisdami dažnai pavargsta.

Paskutinės minutės skrydžiai į Dubliną

Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Dubliną įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB