Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Dublino oro uostai


Dublinas – įdomus miestas, apie kurį galite pasiskaityti internete, išgirsti pasakojimus iš kitų žmonių, tačiau norėdami pažinti šio miesto lankytinas vietas bei kultūrą, privalote apsilankyti patys. Todėl, jeigu planuojate kelionę į Airijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite lėktuvų bilietais, kuriuos perkant iki skrydžio likus bent jau pusei metų sumokėsite daug mažiau nei likus kelioms dienoms. Taip pat prieš skirsdami į Airija pasidomėkite kuriame Dublino oro uoste nusileisite ir iš anksto susiplanuokite kaip nuvyksite į miesto centrą ar kitą jums reikiamą vietą.

Dublino oro uostai

Dublino oro uostas vienas iš pačių pagrindinių yra Aerfort Bhaile Átha Cliath. Tai pats didžiausias ir pagrindinis Airijos oro uostas, kiekvieną dieną aptarnaujantis tūkstančius žmonių iš viso pasaulio, atskrendančius į Airijos sostinę arba tiesiog atskrendančius ir laukiančius kito skrydžio. Šis Dublino oro uostas įsikūręs nuo miesto centro 10 km, todėl jį galėsite pasiekti važiuodami viešuoju transportu. Vis dėlto, optimaliausia galimybė yra važiuoti taksi, ypač jeigu važiuojate ne vienas ir ne su vienu lagaminu. Žinoma, sumokėsite daugiau, tačiau nuvažiuosite greičiau bei patogiau.

Dublino oro uosto muitinė dirba greitai, todėl jums tikrai nereikės laukti nereikalingų eilių. Dublino oro uostai – tvarkingi, švarūs, todėl laukdami skrydžio atgal į namus arba į kitą šalį galėsite pasivaikščioti po parduotuves, prigulti ar paskaityti knygą.

Į Dublino oro uostą skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną, žinoma, jie priklauso nuo oro sąlygų, tačiau retai kada būna jos nepalankios lėktuvo pakilimui arba nusileidimui.

Linkime gero ir skrydžio ir malonios kelionės!

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB