Pigiausi skrydžiai į Dubliną iš artimų oro uostų

Paskutinė minutė į Dubliną


Dublinas – įdomi Airijos sostinė, pasižyminti unikalumu, gražiais architektūros statiniais, muziejais bei kitomis lankytinomis vietomis. Jeigu norite susipažinti su airių kultūra bei tradicijomis, vienas geriausių būdų tai padaryti – užeiti į tikrą airišką pub’ą ir ten pasikalbėti su vietiniais ir pasiklausyti įdomių, tikrų airiškų istorijų iš jų pačių lūpų. Airiai – draugiški ir malonūs, mielai priima užsieniečius ir papasakoja apie savo šalį, pavaišina tradiciniais patiekalais bei mielai padeda.

Paskutinė minutė į Dubliną

Jeigu nusprendėte savo atostogų kryptimi pasirinkti Airijos sostinę – paskutinė minutė į Dubliną yra geriausias pasiūlymas. Paskutinės minutės skrydžiai į Dubliną vykdomi iš įvairių Lietuvos lokacijos vietų: VilniausKauno beiPalangos. Taip pat galite rinktis skrydžius iš Latvijos sostinės Rygos, kurią pasiekti laisvai galėsite savo automobiliu ar viešuoju transportu. Vienas didžiausių privalumų, skrendant iš Rygos yra tas, kad vienos kelionės metu galėsite aplankyti netgi dviejų šalių sostines.

Paskutinės minutės bilietai į Dubliną

Paskutinė minutė į Dubliną, dažniausiai, kainuoja žymiai pigiau. Skrydžių bendrovės neretai pateikia įvairius pasiūlymus, kurių metu lėktuvo bilietus klientai gali įsigyti už vos keliolika eurų. Žinoma, kainos visada yra skirtingos, todėl jeigu esate spontaniški ir radote paskutinės minutės pasiūlymą, net nedvejodami nusipirkite jį ir pamatykite Airijos sostinę savo akimis.

Dublino Oro uostai
  • International oro uostas DUB